Скопіївка:
свято, люди, рок-н-рол

Невелике село вкотре доводить, що вміє святкувати День незалежності веселіше за всіх
Цього року після дворічної перерви відновилась традиція масштабно святкувати День незалежності у Скопіївці на Добровеличківщині.
На один день населення Скопіївки стало більше у двадцять разів. Кілька тисяч гостей з усієї області зібрались, щоб відсвяткувати день народження країни поряд з її геометричним центром.

Рекордний прапор: непогане тло для селфі
Секрет успіху - спільні зусилля
До організації свята долучились всі: вкладались і влада, і бізнес, і мешканці району. Саме тому фестиваль має назву "Ми-українці!": рецепт успіху не може обійтись без злагодженості дій організаторів, місцевих і приїжджих талантів, посмішок глядачів, шаленого драйву та смачного частування.
Поки чекали на зірок, розважались традиційно: хто сильніший і прудкіший. Навіть гості долучилися: артисти Національного академічного оркестру розім'ялися
Академічні музиканти взагалі запалювали на 200 відсотків. Крім фантастичної музики та надзвичайної енергії вони ще танці влаштували!
Окремо згадаємо хор ім. Верьовки. Можно по-різному ставитися до академічних співів, народних пісень та хорового мистецтва, але кращого виконання національного гімну бути не може. В тому місці, в той час... Подивиться
Свої оплески отримали і Марія Яремчук, і Влад Кашпуренко, і кавер-гурт СУП
А от справжній драйв почався із гостями з Молдови. Неймовірно щирі, запальні і гучні Zdob [şi] Zdub не залишили жодного шансу поїхати із Скопіївки незадоволеними!
А наостанок зі святом вітав гурт "Воплі Відоплясова".
Воплі Відоплясова
She has been nominated for an Academy Award, two Grammy Awards and the Mercury Prize
Тут чекать на гостей

Приїжджайте наступного року

Made on
Tilda